معارف دینی
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: محمودی نژاد- میرمحمدی - خجسته صفا - چهارشنبه ۱٢ بهمن ۱۳٩٠

از آیت ا... قاضی پرسیدند : آیا می شود امام زمانعلیه السلام را دید؟ ایشان پاسخ دادند: کور باد چشمی که هر روز به صورت یار ننگرد. از ایشان پرسیدند : ما چه کنیم که امام را ببینیم؟ فرمودند : راهی به شما یاد می دهم که ایشان را ببینید اگر به درجه و مقامی برسید که ظهور یا عدم ظهور امام زمان برای شما تفاوت نکند، خدمت ایشان خواهید رسید یعنی همیشه خودتان را درمحضر یار ببینید در همه اعمال و رفتار و حالات.

علامه طباطبائی می فرمایند:  برای یک مقنی که در حال کار بود چای بردم . او چای را برداشت و گفت : ما بدبختیم که با تیشه و سنگ کار داریم . شما با خدا و قرآن وعلم و مکه. علامه به او فرمودند:مهم نیست که درچه کسوتی باشی. اولیاء خدا در هرکسوتی هستند . تو دلت را درست کن. کارت را خوب انجام بده.

متن کامل سخنرانی دکتر غفارزاده را ادامه مطلب بخوانید

 

برای دریافت فایل صوتی سخنرانی روی آدرس زیر کلیک کنید:

http://www.4shared.com/mp3/u5tyHy9Y/90-12.html


ادامه مطلب ...
این وبلاگ کوششی است از جمعی دوست دار اهل بیت که می خواهند در تب و تاب زندگی مادی مخاطب شکوه پیامبر در آیه «یا رَبِّ إِنَّ قَوْمِی اتَّخَذُوا هذَا الْقُرْآنَ مَهْجُوراً » نباشند. جمع صمیمی ما ماهانه در قالب هیئت امام زمان به پای سخن اهل معنا می نشیند تا معارف دینی را به جان بشنود در آیات تدبر کند و به آموزه های دینی عمل نماید.
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :